"yalanlar, birilerinin gerçeklerle kirlettiği güzel hikâyelerdir." -how i met your mother
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The Man in the High Castle
Devam Ediyor
8.8 103 kişi Puan Ver

The Man in the High Castle dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Man in the High Castle

Amazon Studios’un 2015 yılı başında pilot bölümü yayınladığı, Philip K. Dick'in ödüllü romanından uyarlanan ve Frank Spotniz (The X-Files) tarafından televizyona aktarılan The Man in the High Castle; müttefik devletlerin II. Dünya Savaşı’nı kaybettiği ve Birleşik Devletleri Japonya ile Almanya’nın yönettiği bir dünyada yaşam mücadelesi vermenin nasıl olabileceğini gözler önüne seriyor. Oyuncular Rufus Sewell (John Adams), Luke Kleintank (Pretty Little Liars) ve Alexa Davalos (Mob City). Serinin baş yapımcısı ise Ridley Scott (Blade Runner).
Hikayenin devamını oku
The Man in the High Castle Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 34 yorum

Bladev
Bladev 20 saat önce

Tarihi kazanlar yazar! Film ne kadar güzel olsada taraflı. Müttefiklerin Mihverlerden aşağı kalır yanı yoktu. Masum ve garnizonsuz şehirleri bombaladılar. Ayrıca 2 adet atom bombasını Japonya'nın ateşkesinden sonra attılar. Hiroşimaya atom bombası atılmadan önce Japon hükümeti tarafından A.B.D ye barış şartlarını konuşmak için ateşkes istenmiştir. Ayrıca Almanya teslim olduktan sonra birçok askersiz şehir yoğun bomba altına tutulmuştur. Bunların hepsi İngilizler ve Amerikanların yeni icatlarını deneme çalışmalarıydı. Şimdi söyler misiniz? Almanların esirler üzerinde yaptıklarıyla Müttefiklerin şehirler üzerinde yaptıkları arasında ne fark var? Almanlar kazansaydı bugün Mihverler için duyduklarımı müttefikler için duyardık. Hiçbir şey değişmezdi.

0
Dr.BarryWayne
Dr.BarryWayne 2 ay önce

Keşke dizide orijinal dil olarak Almanca ve İngilizce de bulunsa da bende neden koskoca Reich Berlin'inde neden İngilizce konuştuklarını düşünmek zorunda kalmasam..

0
backoff34
backoff34 2 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Aslında Huessman'ın Niyeti Doğru sadece uygulanış bakımından yanlış . Thomas Babasını zor durumda kurtardı.Yeni Führer Himmler Olabilir. Joe Büyük İhtimalle kaçıp Direnişçilere Katılacaktır.

0
fullmetaljacket
fullmetaljacket 2 ay önce

Philip Kindred Dick gibi efsane bir yazarın muhtesem romanı ve Frank Spotnitz ,Sir Ridley Scott yapımcılığındaki bir dizi daha ne olması lazım izlemek için Hiç düşünmeden başlayın derim sci-fi sevenler.Harika bir dystopia ve kurgu.

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 2 ay önce

The Man in the High Castle 3. Sezon Onayı Aldı

2
diegoist
diegoist 3 ay önce

2 sezonu bitirdim. Harika dizi.

0
kozadakuzgun
kozadakuzgun 3 ay önce

ne zaman yorumlara baksam kendime kızıyorum, neden bir türlü ders almıyorum diye. birçoğunuzu toplasalar bir temporal lob etmezsiniz..

0
moltke
moltke 3 ay önce

İyi, güzel dizi fakat bölümlerin üst üste gelmesi ve bir sonraki bölümü 1 hafta bekleme heyecanının olmaması kötü. İnsan izlememek için kendini tutamıyor.

2
CrvenaZvedza
CrvenaZvedza 3 ay önce

Hitler Almanya haini olmayabilir ama insanlık hainidir yani hain kelimesinde problem yok

1
Goddesss
Goddesss 3 ay önce

Bazı yorumlardan anladığım kadarıyla dizi pek de objektif değil. Eğer tarihi izleyicilere tarafsız anlatamayacaksanız hiç çekmeyin şöyle dizileri

4
burnbabyburn 3 ay önce

@goddesss, aynen adamlar nazilerin ve japonların 2. dünya savaşını kazandıktan sonra amerikada yaptığı şeyleri hiç tarihte yazdığı gibi anlatamamış..

0