"bu hamburgeri o kadar çok sevdim ki, kıçımdan çıkmasın diye kıçımı dikmek istiyorum." -himym
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The Night Manager
Devam Ediyor
9.2 82 kişi Puan Ver

The Night Manager dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Night Manager

John le Carré'nin aynı adlı kitabından uyarlanan dizi, lüks bir otelde çalışmaya başlayan Jonathan Pine isimli bir İngiliz askerini odağına alıyor. Otelde Jonathan’ın yolu Sophie adında Arap asıllı bir Fransız ile kesişir ve kız ona karaborsa silah tüccarı Richard Onslow Roper hakkında bazı bilgiler verir. Jonathan bu bilgileri İngiliz istihbaratına paylaştıktan kısa bir süre sonra Sophie ölü bulunur. Genç adam gizli servise katılmaya ve intikam almaya karar verecektir.
Hikayenin devamını oku
The Night Manager Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 21 yorum

BLACKCATS35
BLACKCATS35 3 hafta önce

BBC One, The Night Manager için 2. sezon onayını verdi.

İlk sezondan kimlerin olacağı şimdilik belli değil.

22Dakika

0
abakrac
abakrac 3 ay önce

dizi iyi hoş da şu kaçakçının adı Apo olmayaydı iyiydi. Keşke farklı bir kısaltma kullansaydı çevirmen özellikle şu hassas günlerde. Böyle şeylere normalde takılamam ama rahatsız oldum

3
BLACKCATS35
BLACKCATS35 5 ay önce

Yoksa The Night Manager’ın İkinci Sezonu Olacak Mı?

John Le Carre’nin 1993’te yayınladığı aynı isimli romanından uyarlanan ve kısa zamanda ses getirmeyi başaran The Night Manager’ın devamı hakkında iddiaalar atılmaya başladı. Daha önce bu konuyla ilgili konuşan Hugh Laurie, “Bu hikaye bir romana dayanıyor ve o romanı bitirdik. Devam hikayesi olmadığına göre rahatlıkla yeni bölümler olmayacağını söyleyebiliriz.” demişti.
Bugün ise aynı zamanda John Le Carre’nin yeğeni olan dizinin yapımcısı

Simon Cornwall “Tabii ki kanallar bu yapımın devamını çekmek istiyorlar. Le Carre’nin bu konuda başka bir hikayesi yok. Bu yüzden belki kendi başımıza denemek ilginç olabilir. Birinci sezondan daha iyi olacak bir şeyler için savaşabiliriz. Eğer o hırsımız olmasa denemenin bir anlamı yok.” şeklinde açıklama yaptı. Olumlu sayılabilecek bu konuşmanın ardından müjdeli bir ikinci sezon haberi gelip gelmeyeceğini zaman gösterecek.

Beyazperde

1
sweet november
sweet november 7 ay önce

mukemmel bir dizi.2 sezon olacakmi bilmiyorum ama simdiden cok ozledim.keske hic bitmese.

0
Consulting Criminal
Consulting Criminal 7 ay önce

Sadece oyuncu kadrosu parıldadığı için başladım ama bir kaç bölüm sonra hikayenin çok güzel olduğunu fark ettim. Kesinlikle başlamalısınız.

0
YeldaT.
YeldaT. 7 ay önce

Sırf Hugh Laurie oynuyor diye izlicem

0
actlikesuperhero
actlikesuperhero 8 ay önce

Tıpkı önceki batı filmleri gibi daha önce Orta Doğu ülkelerine yaptıklarını Türkiye için de yaptıklarının kanıtıdır. Türkiye'yi görmek istedikleri gibi göstermişler. Yardıma muhtaç, savaş alanı, isteyenin istediğini yapabildiği bir ülke gibi. Batı bu ve bunun gibi yapımlarında Türkiye için asıl amacını açık açık belirtmiştir aslında. Bizi Mısır'a, Suriye'ye, Irak'a benzetmek ve yıkmak asıl ve tek gayeleridir. Ama BAŞARAMAYACAKLAR!!!

3
abuzittin-kinte
abuzittin-kinte 12 ay önce

savaş bölgesi gibi gösterilen,yardıma muhtaç bir ülke olarak lanse edilen Türkiye.savaşı ve terörü destekleyenlerin gözündeki ülkem bu.halt etmişler.mültecilere yardım ediyorum,siyasi erkten dolayı aciz gözükebilirim ama asla bu değilim.bu dizininde yapımcılarınında senarirst ve editörlerininde,destekçilerinin ve teşvikçilerininde mına koim.

8
abuzittin-kinte
abuzittin-kinte 12 ay önce

savaş bölgesi gibi gösterilen,yardıma muhtaç bir ülke olarak lanse edilen Türkiye.savaşı ve terörü destekleyenlerin gözündeki ülkem bu.halt etmişler.mültecilere yardım ediyorum,siyasi erkten dolayı aciz gözükebilirim ama asla bu değilim.bu dizininde yapımcılarınında senarirst ve editörlerininde,destekçilerinin ve teşvikçilerininde mına koim.

5
mrttpk
mrttpk 1 yıl önce

yeni bölüm ne zaman gelicek ?

0