"+yaşlanıp yalnız başına öleceksin. -uyardığın için teşekkürler." -the big bang theory
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The Pacific
Final Yaptı
9.4 37 kişi Puan Ver

The Pacific dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Pacific

Cehennem Bir Okyanus Uzaklıktaydı!

Tom Hanks ve Steven Spielberg'ten hafızalara kazınacak bir savaş destanı.
ABD ve Japonya; dünyanın iki ayrı ucunda, iki süper güç... Ve okyanuslar aşılıp verilen bir savaş... İki ülke de ellerinde ne varsa öne sürüyor. En önemlisi de yüz binlerce askerinin hayatını ortaya koyuyor. 10 bölümden oluşan mini dizi The Pacific, II. Dünya Savaşı’nın Pasifik cephesine odaklanıyor. Ve orada evden çok uzakta, bilinmeyen bir coğrafyada insanüstü direnç gösteren üç askerin iç içe geçen gerçek yaşam hikayelerini çarpıcı bir şekilde gözler önüne seriyor. Tom Hanks ve Steven Spielberg’in yapımcılığını üstlendiği The Pacific, hafızalara kazınacak yepyeni bir TV destanı yazıyor. Kendinizi savaşın içinde bulmaya hazır olun.
Hikayenin devamını oku
The Pacific Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 11 yorum

Imperius
Imperius 4 ay önce

Bands of Brothers ve Pacific ikisi de savaşların geçtiği güzel mini dizilerdir , BoB daha çok beğenmeme rağmen bunun da güzel olduğu bir gerçek, savaş sahnelerini ve askerlerin savaştaki psikolojilerini çok iyi işlenmişler.

0
diziman06
diziman06 6 ay önce

dizi güzeldi gerçekciydi sözüm yok bravo iyi iş çıkarmışlar ama burda bize gösterilen amerikalıların dramı ya japonların dramı !onlar sahip oldukları yerleri savundular yetmedi abd den 2 atom bombası yediler milyonlarca sivil öldü

1
kurtogluokan123
kurtogluokan123 7 ay önce

harika dizi sırf savaş sahneleri için bile izlenir

0
SamSeM37
SamSeM37 8 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

-altıma sıçtım amk orda krize girdim ya

1
personanongrata34
personanongrata34 9 ay önce

İzlediğim ilk dizi

0
incicicegi
incicicegi 1 yıl önce

7 yle 8 . bolumlerınde yerlerı karısmış bılgınıze

0
incicicegi
incicicegi 1 yıl önce

5. bolum yerıne 6. bolumu koymussunuz 6. bolum yerınede 5
5. bolumde 6. bolumun altyazıları var bılgınıze

0
OafTobark
OafTobark 1 yıl önce

fazla güzel

0
OguzhanTurgut
OguzhanTurgut 2 yıl önce

İzleyecek olan arkadaşlara bir ön uyarı yapayım. Evet yabancı yapım filmler tabikide hangi ülkede yapılıyorsa yapıldığı ülkedeki milleti övecektir anlarım. Bizim Kurtlar Vadisi Filistin,Fetih 1453,Kurtuluş vs. filmlerimiz gibi. Ancak yanlış hatırlamıyorsam 3. bölümü olması lazım (ki bende diziyi orada bıraktım) sizin tarihinizle alakası olmayan belli ki en ufak birşey bilmediğiniz halde Türkler İzmir'i yaktı (!) algısını ortaya ne akla hizmetle çıkardınız? Yunanlılar dahi bu olayın gerçeğini bilmesine rağmen artık onların sempatisini çekmek için mi bu yola girilmiş bilinmez böyle bir iddia atılmış ortaya. Belki seven arkadaşlar çıkar orasını bilemem ama ben sizi uyarayım dedim. Sonra benim gibi izlediğiniz bir önceki bölümlere pişman olmazsınız.

1
Thyke
Thyke 2 yıl önce

Band of Brothers'ı yeni bitirdim hadi bakalım bide bunu izleyelim.

0