"hakikat, yalanlarda başlar..." -house m.d.
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The Secret Circle
İptal Edildi!
9.1 184 kişi Puan Ver

The Secret Circle dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Secret Circle

Dawson's Creek'in yaratıcısı Kevin Williamson imzalı yeni fantastik/gençlik dizisi The Secret Circle, nesillerdir Chance Harbor kasabasında yaşayan cadı ailelerinin en genç üyeleriyle tanıştırıyor bizleri.

Bir gün nedensiz yere lastiğinin patlaması üzerine eve geç kalan Cassie annesine telefon edip durumu açıklamaya çalışır. Ancak bu konuşmanın annesiyle yapacağı son konuşma olduğundan habersizdir. O lastiğini değiştirirken annesi gizemli bir adamın çıkardığı büyük yangında can verir ve Cassie büyükannesinin yaşadığı Chance Harbor kasabasına taşınmak zorunda kalır. Cassie bu kasabada bir cadı olduğunu ve kasabadaki genç cadıların bazılarının ailelerinin de gizemli bir yangına kurban gittiğini öğrenir. Okul arkadaşlarının kurduğu Secret Circle’a katılan Cassie, ilk aşkıyla da tanışır ve macera başlar.
Hikayenin devamını oku
The Secret Circle Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 81 yorum

_thebanshee_
_thebanshee_ 1 ay önce

Dizi ilk başlarda güzeldi sonra bozuldu.Sıkıcı olmaya başladı.Eğer iptal edilmeseydi devam ederdi çünkü tam olaylar güzelleşmeye başladığı zaman iptal edildi.Bence izlenicek bir dizi.

0
Unchained
Unchained 2 ay önce

2-3 bölüm izledikten sonra, cidden saçmalık deyip kapatacağınız bir dizi. Zamanında CNBC-E'de takip ettiğime pişman olduğum bir diziydi.

3
kedizelda
kedizelda 3 ay önce

ilk dizimdir. çevredeki dizilere bakıp iptal edilmesine anlam veremediğim dizi olmakla birlikte shadowhunters'ı kitaplarla karşılaştırıp ne kadar kalitesiz olduğunu düşününce onun ikinci sezonunun gelmesi ama bunun gelmemesini israf olarak görürüm. netflix alsa da daredevil'la yaptığı gibi güzel bişey yapsa bu diziyle diye düşünmüşümdür, hala düşünürüm. izlemediyseniz kesinlikle izleyin. kalanı gelmedi diye üzülüceksiniz ama değer.

0
littleışıttık
littleışıttık 3 ay önce

kardşm diziyi geri verir misin?

2
Aiden Winter
Aiden Winter 3 ay önce

Piyasadaki saçma sapan dizilere rağmen sıyrılan dizinin iptal edilmesi, güzel aferin size.

0
Lab-f4n
Lab-f4n 4 ay önce

Bir kaç yıl önce bir kere TV'de gördüğüm ve aklıma takılan, yıllar sonra bulabildiğim, keyif ve heyecanla izlediğim bir dizi. İptal ederek yazık edilmiş. 2. sezonu kesinlikle hak ediyordu

0
Elliot Huntwright
Elliot Huntwright 4 ay önce

En az 2 sezon daha götürülmesi gereken diziydi, harcadılar.

0
liar_petrova
liar_petrova 4 ay önce

bu dizi baya baya iyi yeni başladım ama kısa sürede bağlandım tek sevmediğim kısmı cassie'nin jake yerine adam'ı tercih etmesi ama neyse renkler ve zevkler tartışılmaz kendi bilir. şu diziyi iptal eden beyinsiz insancıkları gebertesim geldi.

0
Yüce Klaus Mikaelson

ŞİMDİ BAŞLIYORUM İZLEMEDİĞİM GÜNLERİN ALLAH BELASINI VERSİN

2
hz. yaren
hz. yaren 6 ay önce

İPTAL OLMAMALIYDI YA HATIRLADIKÇA HÜZÜNLENİYORUM

0