"basitçe anlatamıyorsan, iyi anlamamışsındır." -albert einstein
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The Vampire Diaries
Devam Ediyor
9.4 2505 kişi Puan Ver

The Vampire Diaries dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Vampire Diaries

Ailelerini dört ay önce bir trafik kazasında kaybetmiş olan 17 yaşındaki Elena ve 15 yaşındaki kardeşi Jeremy, yaşadıkları acı sonrası hayatlarına devam etmeye çalışmaktadırlar. Elena çevresinde her zaman güzelliği ve başarılı bir öğrenci olmasıyla ön planda olmuştur. Yaşadığı acıyı dış dünyadan saklama çabasındadır. İki vampir kardeşten Stefan ve Damon'ın kasabaya gelmesiyle, Elena'yla Stefan hemen birbirlerine karşı ilgi duymaya başlarlar.

Dizi bu hikâyeden yola çıkarak, ufak bir kasabadaki iki vampir kardeşin Elena isimli genç kıza karşı duydukları tutku yüzünden birbirleriyle mücadele içerisinde olmalarını konu alıyor. Vampirlerden daha iyi huylu olarak tanımlayabileceğimizin adı Stefan, daha sert ve karanlık görünümlü olan ve insan kanı içme konusunda herhangi bir vicdan azabı duymayansa Damon. Bu iki vampirin birbirleriyle mücadelesi sırasında yalnızca Elena değil, genç kızın ailesi ve kasabanın diğer sakinleri de tehlike altında olacak.
Hikayenin devamını oku
The Vampire Diaries Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 461 yorum

oznurrkosee
oznurrkosee 15 saat önce

8 sezon boyunca izledim 8 sezon be sonra bi baktım son sezon final oluyor arttık ne olucağını anlıyordun o his güzeldi efsane geliyormuş gibiydi şimdi ise son kez geliyorlar .

0
keremreyiz
keremreyiz 3 gün önce

Her bölüm parti olan tek dizi dadkadsfsfa

0
Kötü Polis 2 gün önce

@keremreyiz, sen skam izlememişsin

0
neslilayda
neslilayda 3 gün önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Elenadan sıkıldık dedik. sonra özledik dedik. sonu geldi. tadı damağımızda kaldı.

1
MeridaPierce
MeridaPierce 3 gün önce

En çok da "Devam ediyor" yazısı yerine "Final yaptı" yazısını görmek üzecek.

0
baris.peker
baris.peker 4 gün önce

BURAYA KADARMIŞ BE 3 SENEDİR TAKİP EDİYORUM VE SONUNDA BİTTİ KEŞKE BİTMESEYDİ Bİ ÖMÜR İZLEYEBİLİRDİM.

0
hugwithrusso
hugwithrusso 5 gün önce

neden forever yours bölümünü yüklemiyorlar

1
damlasheeran
damlasheeran 6 gün önce

Ve koskoca 8 sezon sonunda final.. Normalde uzun yorum atmayı severim fakat buraya yazacak fazla bir şey yok.. Eğer diziye başlama konusunda tereddütteyseniz kesinlikle başlayın, başlarda sıkılırsınız ama sonradan kendine bağlar. Acısıyla tatlısıyla 8 sezonu bitirdik. Artık dizi durumu "Final Yaptı" olmalı :') #TVDForever

0
noralia
noralia 6 gün önce

Hayatıma çok şey kattın TVD.Başladığı zamandan 3 sene sonra başladım ama yine de 5 sene geçti aradan.Yazları senin başlamanı aradım , 1-2 haftalık aralarda kanser oldum beklerken.O kadar güzeldi ki sezon finali.Duygusal bir insan olarak baya ağladığımı söyleyebilirim..Kalbimde bir burukluk var çünkü o abi-kardeş ilişkisi, Elena'ya olan Damon'un aşırı saf sevgisi, fedakarlığın ve sevginin ne kadar güçlü duygular olduğunu öğrettin bana TVD ve bilmiyorum bunu sanırım başka dizide bir daha bulamayacağım (ki bulmak da istemem, bu diziye özgü bir güzellik bu.).Her bölümde izlerken surat ifadelerime kadar değişti.Tüm duyguları yaşadım ve diziye çok önem verdim ki şuan, resmen diziye veda ediyorum.Veda ediyorum fakat elbette biliyorum gerçek olmadığını.Oyunculuklara,o dünyaya,o duygulara veda ediyorum.Güzel bir diziydin TVD.Tüm karakterlere,senaristlere ve emeği geçen herkese(çevirmenler dahil) teşekkürler.Asla unutmayacağım bir dizi.

#TVDFOREVER

0
forever-delena
forever-delena 6 gün önce

#TVDforever

0
müşo
müşo 6 gün önce

şimdiye kadar hiç yorum atmamıştım diziler hakkında ama bu dizinin bitmesine üzüldüm açıkçası...

0