"en başarılı evlilikler yalanlar üzerine kuruludur." -house m.d.
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Twin Peaks
Final Yaptı
9.1 11 kişi Puan Ver

Twin Peaks dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Twin Peaks

Twin Peaks Laura Palmer (Sheryl Lee) isimli bir genç kızın öldürülmesi sonrasında gelişen olayları konu alır. FBI ajanı Dale Cooper (Kyle MacLachlan) bu cinayetle ilgilenmek için kasabaya gönderilir, fakat bu küçük ve sakin görünen kasaba aslında derinliğine bakıldığında çok karışıktır.
Hikayenin devamını oku
Twin Peaks Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 2 yorum

spidberg
spidberg 5 ay önce

Angelo Badalamenti, muhteşem müzikler, Julee Cruise, muhteşem şarkılar...

0
Rogojin
Rogojin 2 yıl önce

İkiz tepeler, özellikle David Lynch'in çektiği bölümlerde çok orijinal bir hâl alan bir dizi. Pilot bölümde Laura'nın ölüm haberinin duyulduğu sahneler, 2 .sezon ilk bölümün tamamı, katilin ortaya çıktığı bölüm ve dizinin final bölümü dizinin bütün eksiklerini ortadan kaldırabilecek denli orijinal ve çıtası oldukça yüksek çalışmalar. David Lynch'in atmosfer yaratmadaki başarısının kesinlikle küçümseyemez kimse. Sadece Lynch'in çektiği bölümlerde çok yoğun bir şekilde bu renk ve atmosfer farkı hissedilse bile, katilin sonunu izlediğimiz bölüm- 2.sezonun ortaları- de yönetmeninin nitelikli tarzıyla öne çıkabiliyor. Ancak dizinin çok ciddi bir sorunu var. Dizi 33 bölüm. Ve 15-16 - ya da 14 bölüm, ana hikâyeyi son derece tutarlı bir biçimde yürütüyor. 14. bölümden sonra ana düğüm çözüldüğü için, dizi hikâyesinin gizemini başka şekilde sürdürmeye çalışıyor. Burada ise karakterlerin birden bire farklı davranmaya başladığını görüyoruz, işte bu ciddi bir mesele. Örneğin Laura'nın annesinin ilk 14 bölümdeki davranışları ile sonraki davranışları birbirini tutmuyor, derinlik kayboluyor, klişeleşiyor. Bunun sebebi senaristlerin hikâye hakkında yeni bir karar vermiş olması... bu karar da olumsuz sonuçlar doğuruyor. O yüzden izleyecek olanlara 14. bölümden sonra ara verip izlemelerini öneririm. İkiz Tepeler'in son kısmı zorlama bir şekilde sürdürülse bile gene de orijinal ve, dizinin finali MUHTEŞEM. Büyük olasılıkla defalarca izlemek isteyeceksiniz.Mutlaka izlemenizi öneriyorum. İzleyecek olanlara da dizi ile ilgili fazla şey okumamalarını öneririm.

4
diagna
diagna 2 yıl önce

Dizi için alt yazı ne zaman eklenir acaba ?

0