"eğer iki yüzlü olacaksan en azından birini sevimli yap." -marilyn monroe
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Utopia
Final Yaptı
8.5 71 kişi Puan Ver

Utopia dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Utopia

Utopia kült bir çizgi roman senaryosunu bulan bir grup insanın hikayesini anlatıyor. Kitabın son yüzyılda yaşanmış felaketleri önceden belirttiği ileri sürülmektedir. Gruptakiler kısa bir süre sonra The Network olarak bilinen bir organizasyonun hedefi haline gelir.

Ütopya; kabaca kurgulanmış toplumların tasviri anlamına gelir. Herşeyin iyisi ve kötüsü olduğu gibi Ütopya da "Özendirici" ve "Korkutucu" olmak üzere ikiye ayrılır. Bizim hikayemiz tamamiyle ikinci seçeneği, yani korkutucu öğeleri seçen bir grafik roman üzerinden gelişen olayları temel alıyor. Paranoyak bir şizofren Mark Dane tarafından oluşturulan "Ütopya Deneyimleri"; elden ele dolaşan ve içeriği bakımından takipçilerini fikir ayrılığına itmiş bir eserdir. Ütopya'nın ilk bölümünü elinde bulunduran Becky, internetten tanıştığı arkadaşları Wilson Wilson ve Ian ile kendilerini gizemli ve ucu sağlık bakanlığına kadar dokunan büyük bir komployu çözerken bulurlar. Tabii arkalarında onları takip eden Network topluluğuna bağlı tehlikeli kişiler varken ilerlemeleri ve sis perdesinin aralanması hiç de kolay olmayacaktır. Tüm bunlara ortaya çıkan romanın yayınlanmamış ikinci bölümü de eklenir..
Hikayenin devamını oku
Utopia Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 28 yorum

hacitalha
hacitalha 1 ay önce

Konusu karmaşık biraz. Açıkçası diziyi canlı renkleri ve müziği için izliyorum.

0
MycRoftHolMes
MycRoftHolMes 2 ay önce

Bu dizi aşırı güzel yani haberiniz olsun

0
mrnorrel
mrnorrel 4 ay önce

senin gibisi bir daha gelmeyecek.

0
egegoru
egegoru 6 ay önce

Dizinin tek kötü yanı iptal edilmiş olmasıdır.

1
melisaasa
melisaasa 7 ay önce

hayatımda izlediğim en güzel dizilerden biri bayılıyorum arby ve göbeğine fdsaıjcdshdshchdschjds

0
nellnfinite
nellnfinite 8 ay önce

Her ne kadar final yaptı yazsa da iptal olan bir dizi daha... En azından bir olay bittikten sonra iptal olmuş. Evet gelecek hakkında yarıda kesildi; ama yine de sezonun olayı bitmişti, izlenebilir diye düşünmekteyim. Ayrıca mümkün mertebede diziyi ilerletmeden izlemenizi tavsiye ederim. Ne güzel renkler, müzikler var, tadını çıkartın!

0
filmperest
filmperest 9 ay önce

Kulaklarımda hala aynı ses
Where is jessica hyde ?

0
WrithQuars
WrithQuars 11 ay önce

Ben az önce ne izledim?

0
hetjames81
hetjames81 1 yıl önce

bu diziyi harcadılar be

0
emerald
emerald 1 yıl önce

Underrated'in tanımına "bkz: utopia" yazsalar kimse birşey demez.

Kötü haber; sezon 3 olmayacak. Önce Ch 4 vazgeçmiş. Sonra da HBO Amerikan uyarlamasını yapmaya niyetlenmiş. David Fincher'la el sıkışmışlar. Sonra parada anlaşamamışlar. Temmuz 2015 itibariyle HBO da vazgeçmiş.

"Allllaaahhh onların evlerine ateşler salsıınnn"

Ch 4'ün iptal etmesinde "çoluk çocuk izliyor, ne bu şiddet bu celal, okulda katliam da neyin nesi, kötü örnek oluyorsunuz" denmesi etkili olmuş. Bir de sezon 2'deki diplomata suikast kurgusunda, katlolan diplomatın ailesi de "suikastı diziye alet ediyprsunuz" diye hiddetlenmiş.

1