"gerçeği aramak kolay, kabullenmek zordur." -star wars
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Wayward Pines
Devam Ediyor
9.0 252 kişi Puan Ver

Wayward Pines dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Wayward Pines

Mükemmel bir Amerikan kasabası düşünün. Güzel evler, biçimli çimler, sokaklarda oynayan çocuklar, adı da Wayward Pines. Peki ya burayı asla terk edemiyorsanız? Dış dünyayla iletişiminizin kaybolması da cabası…

Gizli ajan Ethan Burke, akıbeti bilinmeyen 2 arkadaşını aramak için buraya geliyor ve tuhaf bazı olaylar nedeniyle bu kasabada kalakalıyor. Kasaba öyle bir yer ki telefonun çalışmadığı, dışarıyla iletişimin olmadığı ve insanlardan da bu konuda yardım göremediğiniz bir yer. Haliyle Ajan Burke de geldiği yer için bir kayıp vakasına dönüşmüş oluyor, sonrasında işler daha da karışıyor...

Dizide Ethan Burke’ü Oscar adaylığı bulunan oyuncu Matt Dillon canlandıracak. Dizi, Blake Crouch’ın Pines adlı romanından uyarlama ve yapımcı/yönetmenliğinde M. Night Shyamalan bulunmakta.
Hikayenin devamını oku
Wayward Pines Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 112 yorum

Cicero54
Cicero54 4 hafta önce

İlk 4 bölümü izledikten sonra aklınızda binlerce soru oluyor hiçbir şeye anlam veremiyosunuz mantıklı gelmiyor ne alaka nasıl olmuş diyosunuz ama 5 ve sonraki bölümlerde 3-4 bölüm önceki olaylar mantıklı gelmeye başlıyor filmin en güzel büyüsüde bu galiba muhteşem bir ilk sezon ikinci sezona gelirsek burda da ilk 4 bölüm biraz sıkıcı ama daha sonra ki verdiği heyecan en az ilk sezon ki kadar kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim

0
BEGUMERZ
BEGUMERZ 3 ay önce

once upon a time konusu

0
emrebey19
emrebey19 5 ay önce

2. sezonunu izlemeyin !

1
Jason ve Machete
Jason ve Machete 7 ay önce

Gizem dolu başlıyor ve direk içine çekiyor. İzlerken gerim gerim gerildiğimi hatırlıyorum. Özellikle ilk bölümler Silent Hill havasında çok hoşuma gitmişti meraktan seri seri izlemiştim. Neyse bu birkaç bölümün ardından gerçeği çat çarpıyor bir anda, bu sefer de nasıl ya bir dakika diye merakla akıp gitmeye devam ediyor dizi. Aman aman teoriler teoriler derken sezon finalini pek beğenmemiş olsam da neticede gayet sürükleyici bir sezon izlemiş oluyorum. Yalnız neden 2. sezonla sindirdiğim şeyi kusturdunuz ki? Hayır madem 2. sezon olma ihtimali vardı neden ilk sezonda bütün malzemeyi harcadınız? Öyle araya üç beş abby serpiştirmekle olmadı maalesef, yemedik.

1
MehmetEminErkan
MehmetEminErkan 7 ay önce

2.sezon bence gayet güzeldi dizinin akışı biraz değişiyor ama bu dizinin kalitesini bozmuyor yani bir under the dome veya revolution daki gibi saçma şekilde devam etmiyor.

1
nomaverick
nomaverick 8 ay önce

öncelikle bunu diziye yeni başlıyacaklar için söylüyorum dizinin konusu güzel gerçekten güzel özellikle 1.sezonun 5.bölümünden sonra herşey netleşiyor ve diziyi tek solukla bitiriyorsunuz ne yazık ki bunu sadece 1.sezon için söyleyebilirim çünkü 2.sezon tam bir fiyasko spoiler olmasın diye anlatmıycam tabiki ama bana sorarsanız dizini ilk sezonunu izleyin sonra bırakın emin olun 2.sezonu izlemeyi bile değmez

2
nasdafi
nasdafi 8 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

BEYLER VE BAYANLAR ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM DİZİ FİNAL YAPMADI BENCE NEDENMİ FACEBOOK SAYFASINDA İLK PAYLAŞIMDA FİNAL YAZIYOR SONRAKİ PAYLAŞIMINDA SEZON FİNALİ AYRICA DİZİNİN FİNALİ HAKKINDA VEYA 3.SEZON ONAYI HAKKINDA BİR BİLGİ BULUNMUYOR SANIRIM DEVAM ETSİNMİ ETMESİNMİ AŞAMASINDA İNŞALLAH DEVAM EDER.

1
ceyolinda
ceyolinda 8 ay önce

Tek anlamadığım Adam nasıl oluyor da 4032 yılına aynı yaşta gelebiiiyor sonuçta onu dondurmadılar ki hiç diziye göre günümüzdeki bir adamdı o..

3
resitcicek
resitcicek 8 ay önce

İlk sezonunu muhtemelen iki gün içinde izlerken ikinci sezonun 10.dakikasında bu diziye bu yapılır mı diyerek bırakacağınız dizidir. İlk sezon için iyi seyirler.

2
İsmail1925
İsmail1925 8 ay önce

Sonuna kadar Ethan Burke

0