"Gerçek cesaret nedir biliyor musun? Ne hissedersen hisset ağzını kapalı tutmaktır." - Frank Underwood
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
White Collar
Final Yaptı
8.9 95 kişi Puan Ver

White Collar dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

White Collar

Alışılagelmiş polis-suçlu içerikli dizilerden farklı olarak biraz eğlenceli biraz da dramatik bir dizi ile karşı karşıyayız. White collar, dolandırıcı Neal Caffrey ve Peter Burke adlı eski kafa bir FBI ajanın aralarındaki kedi-fare oyununa artık son verip birlikte iş yapmasını gözler önüne serecek.

Dizide, sıkı güvenlikli bir hapishaneden kaçan Neal, tekrar Ajan Peter tarafından haklanınca ona bir anlaşma önerir. Neal artık Ajan Peter'la beraber, eskiden kendisi gibi dolandırıcı olan beyaz-yakalı suçluları beraber yakalamak ister. Tabii karşılığında özgür olmak şartıyla. Fakat işler Peter'ın pek sandığı gibi ilerlemeyecektir.
Hikayenin devamını oku
White Collar Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 18 yorum

refx2
refx2 4 ay önce

bu diziyi izledikten sonra ben ne izliycem..yokmu benzer dizi diyenlere suits önerıyorum. izlemeye baslayın benzerlik karsısında saskın kalacaksınız. suits daha güzeldir bu arada

0
kralragnar
kralragnar 5 ay önce

Aşırı güzel bir dizi değil ama izlerken sıkmıyor.Ama çok güzel bölümlerde var.İzlemenizi tavsiye ederim

0
gokaytekinn
gokaytekinn 6 ay önce

Vallahi çok güzel başlayın bryce da var

0
ebrusnerr
ebrusnerr 11 ay önce

en sevdiğim dizilerden

0
om17er98
om17er98 1 yıl önce

Matt Bomer ı Chuck dizisinden görüp rolünü beğenip bu diziyi bulmuştum ama bence aldığı puan az kalıyor daha çok puanı hak eden daha çok bilinen bir dizi olmalıydı aslında ne mutlu bana ki böyle bi diziyi izleyip bitirdim oyuncular Neal Caffrey ve Peter Burke izleyiciyi kendisine bağlıyor açıkçası keşke bitmeseydi ...

Bu arada izlediğim en iyi finallerden birisiydi

İlk kez izleyeceklere söylüyorum sakın kaçırmayın

0
thedreamcatcher
thedreamcatcher 1 yıl önce

Alışılagelmiş suç dizilerinden çok insanın sanatsal kültürünü yükselten, insan ilişkilerine oldukça başarılı bir şekilde değinen bir yapım. Matt Bomer'ın yükselişini gerçekleştirmesine de yardımcı olduğu kesin bir gerçek. Tam üç yıldır sonra izlerim diyerek rafa kaldırdığıma beni pişman eden tek dizidir ayrıca. Yalnızca bir sezonunu oturup bir günde bitirdiğimi hatırlıyorum. İzlesem mi diye düşünmeyin açıp izleyin. Ertelerseniz de pişman olduğunuzla kalırsınız benden söylemesi!

0
Motorrhead
Motorrhead 1 yıl önce

Underrate.. Zamanla insanlar tarafından keşfedilecek ve ben bunu neden daha önce izlememişim denecek bir dizi. Dizi hakkında söyleyecek pek fazla bir şeyim yok açıkçası izlediğim en güzel dizilerden bir tanesi oturun ve izleyin.

0
cemberke61
cemberke61 1 yıl önce

İlk sezonu izledim gerçekten güzel.

0
Batman2016
Batman2016 2 yıl önce

TEHLİKELİ bir dizi !
İzlediğim en iyi dizi Neal ve mozzie nin dehalarına kapılıp dolandırıcılığı cidden kafaya koyabilirsiniz

0
hamzarvas
hamzarvas 2 yıl önce

Tabiri caizse 2002'de Spielberg'in "Catch Me if You Can" adlı filminin sonundan başlıyor gibi. Harika bir harman olmuş. Erken final yapması yazık olmuş. Çoğu başucu dizilerinden daha iyi. Eğer hakettiği ilgiyi görseydi Matt Bomer'ın efsaneleştiği dizi olurdu.

0