"başkalarının düşüncelerini dinlemekten kalbinin sesini duyamıyorsun." -supernatural
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Zoo
Devam Ediyor
9.0 323 kişi Puan Ver

Zoo dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Zoo

Bir zamanlar, insanoğlu tarafından evcilleştirilmeden ve hapsedilmeden önce, doğaya ve dünyaya hükmeden hayvanlar, bu güçlerini geri almaya karar verirlerse ne olur? Hayvan saldırılarını inceleyen bir bilim insanının hikayesinden yola çıkan ve insan/hayvan ilişkilerini hiç bakmadığımız bir yönden ele alan Zoo, James Patterson'ın çok satan romanından TV'ye uyarlanıyor.
Hikayenin devamını oku
Zoo Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 76 yorum

BLACKCATS35
BLACKCATS35 2 hafta önce

3. sezon başlama tarihi 29 Haziran 2017 Perşembe olarak açıklandı.

0
ryoumaS
ryoumaS 2 ay önce

İzlerken aşık olup neden bıraktığımı anlamadığım bir dizi

0
0MaDaM0
0MaDaM0 2 ay önce

Diziyi yazın izlemiştim güzel akıcı dizi.
Başroldeki adamı grimmdeki nick sanmıştım

0
Zagor
Zagor 3 ay önce

Sürükleyici bir dizi Gelecek bölümü merakla bekliyorum umarım saçmalamaz

0
sherlockunhanimi
sherlockunhanimi 4 ay önce

Of of of. İzlediğim en kaliteli yapımlardan biri. Günümüzde hayvanlara gereken önemin ve duyarlılığın gösterilmediğini, sanki bizim gezegenimizden değillermiş, yaşamaya hakları yokmuş gibi davranıldığını, eziyet edildiklerini, acımasızca katledildiklerini, soylarının tükendiğini bize bir kez daha hatırlatan ve daha dikkatli olmamız gerektiği konusunda derin bir mesaj veren ve derin bir anlam içeren, gerek kurgusu gerek senaryosu gerek oyuncularıyla beni benden almış dizi. Başlamayanlar için, bir saniye bile beklememeleri gerektiğini düşünüyorum.

1
blueAngel78
blueAngel78 5 ay önce

Karpuz'un kabuğuna bakıp değerlendiren, tadını asla bilemez...
Son yıllarda "ÇEVRE KİRLİLİĞİ,hayvanların soyunun tükenmesine vurdumduymazlık,Dünyanın dengesinin şahsi çıkarlar için bozulup duyrsızlık konularına ;bizzat ele alan derin mana ve anlam içeren bir senaryoya sahıp bir yapım...
Çoğunuzun farkında olmadığı gerçekler var,günümüzde ÇİN,ve bazı ekonomısı gelişmiş avrupa ülkeleri köpekbalıgı yüzgeclerı tüketıyorlar.Evet yanlış duymadınız, KÖPEKBALIĞININ yüzgeclerını kesıyorlar,hayvanı o şekılde canlı olarak suya bırakıyorlar, daha sonra o kesılen yÜZGEÇLERİ KURUTUP ÇORBA YAPIYORLAR..
Şimdi biraz ENPATİ yapalım...Sizin kolunuzu bacağınızı kesseler, yarım bir canlı olarak hayatınızı sürdürmek ıster mısınız??HAYATINIZ ZINDAN OLMAZ MI?Cevap tabıkı hayır olacaktır..MADEM kendınıze yapılmasını ıstemedıgınız VAHŞETİ NEDEN DUYARSIZ KALIP ,BU VAHŞETI ELEŞTIREN BÖYLE KALITELI BIR DIZIYI ELEŞTIRESINIZ?????

0
blueAngel78
blueAngel78 5 ay önce

Dizi'nin kategorisi "FANTASTİK" olabilir bu yüzden bazı olaylar, ve senaryosu bu kategorıyı begenmeyenler tarafından eleştirilebilir,fakat kendi kategorisinde gerek senaryonun akıcılığı, senaryo'da ki yaratıcı gelişmeler,kaliteli aksiyon,gerilim dram öğeleri; benim gibi bu türün sevenlerı tarafından beğenılıp takdir edılmektedir..
Öncelikle vasat bir bütçe ıle böyle kaliteli bir yapıma ımza atıkları için takdir etmek biz izleyicilerin VEFA borcudur....

1
Mertcan Kahraman
Mertcan Kahraman 6 ay önce

Kendini izletmeyi başaran bir dizi. Konu dikkat çekici, izlenebilir.

0
Niklaus M.
Niklaus M. 6 ay önce

Bu gibi dizi kategorisinde konusu farklı olan bir dizi bazı yerlerde efektler gerçekten kötü hele son sezonda abi bir goril yapmışlar ben sahteyim diye bağırıyor hiç mi uğraşmadınız kostümle

0
Epica
Epica 7 ay önce

@acelya0707, spoiler butonunu kullansaydın keşke.

0